Business

Centralnie położone apartamenty City&Sea to idealna lokalizacja zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów. Oferta zakwaterowania jest dostępne w różnych układach, stylach i rozmiarach, w atrakcyjnych cenach, oferując idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących tymczasowego mieszkania.

Nasze apartamenty łączą wszystkie cechy własnego domu z usługami hotelu. Mieszkania z naszej oferty są w pełni wyposażone i umeblowane z dbałością o wystrój wnętrz. Kuchnie i aneksy kuchenne pozwalają gościom samodzielnie przygotowywać posiłki i oszczędzać pieniądze, a wyposażone w pralkę i dodatkowe udogodnienia, tworzą bardziej intymną atmosferę niż w hotelu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy przez kilka miesięcy przebywają poza domem. Dla nich właśnie, stworzyliśmy specjalną ofertę wynajmu.

Zapewniamy zakwaterowanie w apartamentach – w pełni funkcjonalnych, wyposażonych w nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęty i udogodnienia niezbędne dla wygody pobytu.

Goście mogą korzystać z prywatności, podczas gdy nasz personel świadczy dodatkowe usługi. W przeciwieństwie do hoteli, apartamenty z obsługą oferują korzystniejsze stawki przy wynajmie średnio i długoterminowym.

+ 48 609 235 700