Zasady bezpieczeństwa

Szanowni Goście,

W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo wprowadziliśmy szereg standardów, aby  mogli Państwo spokojnie i bezpiecznie spędzić czas w naszych Apartamentach. Każdy Apartament po wyjeździe Gości zostaje poddany gruntownemu sprzątaniu przez profesjonalną firmę sprzątającą. Środki, których używamy w tym celu, to profesjonalna chemia gospodarcza, teraz dodatkowo wspomagana przez chemię dezynfekującą (m.in. Medispet Velox Spray, Desprej).

Apartamenty są starannie wietrzone, a wszystkie powierzchnie dokładnie dezynfekowane, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020 r.

Praniem pościeli i ręczników, które znajdą Państwo w naszych Apartamentach, zajmuje się pralnia, która jest w pełni przystosowana do prania i dezynfekcji bielizny hotelowej. Posiada odpowiednie pozwolenia i opinie sanitarno-epidemiologiczne dopuszczające do świadczenia przedmiotowych usług. Technologia prania oraz środki piorące są dostarczane przez firmę Ecolab. Wszystkie środki piorące służące do dezynfekcji m.in. Ozonit Super, są preparatami, które spełniają wymogi europejskiej normy EN 14476. Temperatura prania zasadniczego tekstyliów hotelowych wynosi min. 60 stopni Celsjusza, zaś temperatura prasowania tekstyliów wynosi 190 stopni Celsjusza na liniach maglowniczych, a 150 stopni Celsjusza - na praskach prasowalniczych.

Dodatkowo, na specjalne życzenie naszych Gości, świadczymy płatną usługę ozonowania Apartamentów, przy użyciu generatorów Ozoner OZ-10000 oraz OZ-14000. Dezynfekcja ozonem polega na oczyszczeniu pomieszczeń z różnego rodzaju wirusów i bakterii, grzybów i alergenów, dzięki zastosowaniu gazu o silnych właściwościach utleniających. Jest to bezpieczna metoda oczyszczania, nie dająca żadnych szkodliwych skutków.

Mamy nadzieję, że powyższe działania, pozwolą naszym Gościom na spokojny i komfortowy wypoczynek w City&Sea Apartments

+ 48 609 235 700