Usługi dodatkowe

TRANSPORT Z LOTNISKA

Jeśli chcieliby Państwo zamówić transport z lotniska, proszę nas wcześniej o tym poinformować, podając datę, numer lotu, miejsce wylotu oraz liczbę osób. Nasi kierowcy bezpiecznie, za wcześniej ustaloną cenę przywiozą Państwa do naszych apartamentów. Cena zależy od ilości osób. Kierowca będzie czekał przed wyjściem z hali przylotów.

ZAKUPY

Oferujemy zrobienie zakupów i zaopatrzenie lodówki w artykuły spożywcze przed Państwa przyjazdem – cena uzależniona od ilości zakupionych produktów.

SPA

Na Państwa życzenie możemy zorganizować zabiegi MASSAGE oraz LOOK&VISAGE wykonywane przez mobilne spa w apartamentach. Terapeuci i kosmetyczki dotrą do Państwa z przenośnym sprzętem aby skutecznie i wygodnie wykonać zabieg. Pełna oferta usług dostępna w recepcji.

WYCIECZKI

Możemy Państwu zorganizować zwiedzanie Trójmiasta i okolicy z naszym przewodnikiem, który pokaże najciekawsze miejsca. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikiem biura.

OPIEKUNKA DO DZIECI 

Możliwość wynajęcia wykwalifikowanej opiekunki dla dzieci.

INTERNET BEZPRZEWODOWY

Dostęp, do bezprzewodowego Internetu we wszystkich apartamentach, jest bezpłatny. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo w apartamencie.

TELEWIZJA SATELITARNA

Dostęp do telewizji satelitarnej jest bezpłatny we wszystkich apartamentach. W każdym apartamencie znajdą Państwo spis wszystkich stacji telewizyjnych.

DODATKOWE SPRZĄTANIE APARTAMENTÓW

Koszt dodatkowego sprzątania wynosi od 85 zł do 120 zł, w zależności od rodzaju i wielkości apartamentu.

RĘCZNIKI

Koszt wymiany ręczników, zestaw - 1 ręcznik duży oraz 1 ręcznik mały-15zł.

ZWIERZĘTA

Zwierzęta są akceptowane w naszych apartamentach bez dodatkowych opłat. Bezpłatnie przygotujemy też dla Twojego pupila miskę, legowisko i torebki na psie odchody.

+ 48 609 235 700